Květen 2013

Stardoll Léto

23. května 2013 v 17:05 | nika
Tak po dlouhé dobče jsem tu a přináším vám mou novou kolekci:


Něco o Monster high

3. května 2013 v 15:26 | nika

Monster High

Monster HighMonster High je škola pro monstra. Studují tam legendární monstra jako třeba zombie, vlkodlaci, upíři, duchové, mumie, roboti atd... Učitelé jsou také monstra. Jejich oblečení a styl se moc nemění od lidí, jen jsou trochu divočejší. Učí se lektvary, vědu, matematiku, jazyky, tělocvik a mnoho dalších. Pořádají se i soutěže třeba v rakevbalu nebo soutěže v roztleskávání. Jeden takový roztleskávácí tým na Monster High se jmenuje Fear Squad.
Jinak Monster High vlastně vypráví o tom co se děje několika hlavním monster-studentům. Třeba když měla upírka Draculaura 1600. narozeniny nebo když několik studentů jelo na ostrov Pobřeží lebek (Skull Shores).

Abbey Bominable

Abbey BominableAbbey Bominable je dcera yetiho a nová studentka na Monster High. Před nástupem na tuto střední pro monstra žila Abbey se svými rodiči vysoko v horách. Abbey po svých rodičích zdědila chladnou povahu k lidem a ostatním monstrům, která jí moc dobrou vizitku nedělá. Proto se na první pohled zdá, že je Abbey nespolečenská, uzavřená a bezcitná. Po pár dílech však zjistíme, že i yeti má city. Abbey má roztomilého mamutíka, který se jmenuje Bibber. Abbey právě nastoupila na Monster High a prostředí nezná. Nikdo se s ní nechce bavit, jelikož všechny omylem zmrazí. Na první hodině se jí také moc nedaří. Když z ní napadal sníh na zem a udělal hromadu, Toralei Stripe se v hlavě zrodil zlomyslný nápad. Vzala si do rukou hrst sněhu, udělala z něj kouli a hodila jí po Frankie Stein. Frankie viděla hromadu sněhu vedle Abbeyiny lavice a myslela si, že kouli po ní hodila Abbey. Frankie se rozhodla, že jí to oplatí a hodila po ní také kouli. Abbey se jen tak nenechala a začala koulovačka. Jedna z koulí trefila i pana učitele a ten poslal obě(Abbey a Frankie)do ředitelny.Ředitelka dala těm dvšms náramky, aby se od sebe nemohly hnout na více než metr a kouzlo náramků mělo trvat do tří odpoledne, kdy měla Lagoona Blue závod v plavání. Frankie se pokoušela s Abbey skamarádit, ale bohužel se jí to moc nedařilo.Teprve když šly na toaletu, slyšely jak Toralei vypráví svým kamarádkám o tom jak hodila sněhovou kouli po Frankie a že má v plánu na závodě strčit Frankieniny kamarádky do bazénu. Frankie a Abbey si navzájem odpustily a společně Toraleinin plán zničily a to tak, že Abbey zmrazila mokrou podlahu a Toralei plus její kamarádky spadly do bazénu. Vše dobře dopadlo a Abbey si konečně našla kamarády.

CA Cupid

CA Cupid
C.A. Cupid - celým jménem Chariclo Arganthone Cupid - je dcerou Kupida, bůžka lásky. Na rozdíl od svého otce se stará o monstra a její otec pouze o lidi.
Nemá zvíře, protože si prý nemůže vybrat jen jedno.
Její nejoblíbenější barva je růžová, což je na jejím stylu docela vidět. K jídlu nejraději jí koláčky se sypáním ve tvaru srdce. Její nejlepší přátelé jsou všechna monstra. Mezi její oblíbená hodiny patří psychologie. Také ráda odpovídá na otázky monster ohledně lásky.

Clawd Wolf

Clawd WolfClawd Wolf je členem velké vlkodlačí rodiny, do které patří i Clawdeen. Snaží se oblékat podle ní aby nemusel poslouchat její naučné řeči o módě a podobných věcech. Clawd se nerad češe a to proto, že hodně pelichá. Když se jde sprchovat, zůstane po něm ve sprše hromada chlupů z jeho kožešiny.
Nemá rád monstra a lidi, kteří si myslí něco špatného o sportovcích. Z toho vyplývá, že miluje sport, tréninky a je soutěživý.

Jinak miluje steaky, biologii. Nenávidí pracovní činnosti. Jeho domácí mazlíček je chrlič-buldog jménem Rockseena. Clawd Rockseenu považuje za nejlepšího fanouška.

Clawdeen Wolf

Clawdeen WolfClawdeen Wolf je dcera vlkodlaka. Věčně jí otravují její sourozenci. Clawdeen je stejně jako Cleo de Nile hodně soupeřivá. Obě se navzájem nenávidějí.

Její oblíbené jídlo je krvavý steak a její nejlepší kamarádky jsou Draculaura a Frankie Stein. Když uvidí měsíc, nebo něco co se mu hodně podobá tak začne vít. Nejraději má ekonomiku a přímo nenávidí tělocvik. Její mazlíček je roztomilé kotě Crescent.

Cleo de Nile

Cleo de Nile
Poněkud namyšlená holka, kterou nejvíc baví vládnout chodbám Monster High. Má strašně otravnou sestru jménem Nefera, která jí v jednom kuse vydírá. Její nejlepší kamarádka a zároveň poskok je Ghoulia Yelps.

Bojí se tmy a její nejoblíbenější jídlo jsou hrozny.Cleo je kapitánka týmu roztleskávaček a její kluk je syn medůzy Deuce Gorgon. Miluje když jí někdo slouží a když si všichni myslí jak je krásná a úžasná.
Cleo má roztomilou egyptskou kobru jménem Hissette

Deuce Gorgon

Deuce GorgonDeuce je syn Medusy a má 16 let, nosí rád "skejťácké" boty a mikiny. Jelikož jeho pohled může změnit ostatní v kámen, musí mít neustále na očích sluneční brýle. Nemá rád, když omylem promění své přátele na kámen.

Deucova oblíbená barva je neonově zelená. Oblíbené jídlo je řecké "Monster-fusion", tohle jídlo je jeho vlastní tvorba. Nemá rád lidi, kteří ho otravují. Oblíbená aktivita je vaření.

Perseus je jeho dvou-ocasá krysa. Jmenuje se tak podle známého řeckého bojovníka.

Draculaura

DraculauraDraculaura je dcera Drákuly a má 1600 let. Její nejlepší kamarádky jsou Frankie Stein a Clawdeen Wolf.

Přímo se nenávidí s Cleo de Nile. Když se prohlíží v zrcadle, nevidí svou hlavu, protože je upír (a to se moc často nehodí). Její nejoblíbenější předmět na škole je Kreativní psaní. Má několik přezdívek, z nichž je nejčastější Lala.

Její mazlíček je netopýr. Nemá ráda zeměpis. Má ráda růžovou barvu a nejvíc jí chutná ovoce a zelenina - je vegetariánka.

Frankie Stein

Frankie SteinFrankie Stein je dcerou Frankenstaina. Je celá zelená a má na sobě několik stehů. Její nejlepší kamarádky jsou Draculaura a Clawdeen Wolf.

Její mazlíček je pes Watzit, který je vytvořený podobně jako ona. Jelikož je jí jen 16 dní, jí všechno, co už někdy ochutnala. Má ráda dějepis a nenávidí plavání (u něj se jí vždy rozpářou stehy). Vytočí ji, když ráno někdo v její blízkosti zavolá: Žijeme!

Ghoulia Yelps

Ghoulia YelpsGhoulia Yelps je dcera Zombie. Jako zombie chodí spíš pomalu, má problém tvářit se a mluví zombie řečí a jen pár lidí jí rozumí. Dá se říct, že dělá poskoka Cleo De Nille, ale je to zároveň její nejlepší kamarádka. Ghoulia je velice dobrá žákyně a má ráda úplně všechny předměty. K jídlu miluje fast food a její oblíbená barva je červená. Má všechny díly svého nejmilejšího časopisu Smrťák, až na jeden speciální díl. Existuje jen jeden výtisk, ale ten se pro ni rozhodla získat Cleo, jako odměnu za to, že toho pro ni tolik dělá. Ghouliin mazlíček je sova jménem Sir Hoots A Lot.

Gillington "Gil" Webber

Gillington "Gil" WebberGillington "Gil" Webber je syn sladkovodní ryby a jeho nejlepší kamarádka je Lagoona Blue. Mají k sobě blízko díky tomu, že jsou oba vodní monstra. S Lagoonou jsou také velcí kamarádi, ale Lagoonu trápí, že je mořská, protože Gillingtonovi rodiče nechtějí, aby jejich syn chodil s mořskou holkou. Lagoonu i Gillingtna to trápí, ale co se dá dělat. Je mu 16 let a má neznámého mazlíčka.

Headless Headmistress Bloodgood

Headless Headmistress BloodgoodHeadless Bloodgood je ředitelka Monster High. Může si sundat hlavu, kdykoli se ji zlíbí. Headless také učí některé ze tříd na Monster High v předmětech jako je například Trigulární Kalcometrie 101. Je známa rozdáváním spousty domácích úkolů. Často jezdí po škole na svém koni Nightmarovi.

Je sice občas přísná, ale ví, co je pro její studenty nejlepší. Na první příčku prosazuje pravidla a očekává, že bude ctěná. Nicméně i ona má smysl pro humor a nevadí ji, když si z ní dělají legraci.Headless by měla být potomek bezhlavého rytíře.

Holt Hyde

Holt HydeHolt Hyde je slavný DJ.
Má opravdu hořlavý styl, z těla mu bez přestání šlehají plameny. Na zádech má také vytetovaný symbol Yin-Yang a nikdy nejde ani na krok bez svých sluchátek.
Pro nic za nic vybuchne, není síce na to hrdý, ale každou chvíli vybuchne. Taky si těžko pamatuje některé věci.
(Protože se proměňuje v Jacksona Jekylla.)
Jeho oblíbená barva je oranžová.
Jeho oblíbené jídlo jsou křidélka s pálivou omáčkou.
Má je rád tak pálivá že by rozbrečely i draka.
Nejvíc ho vytočí když musí poslouchat nudnou hudbu.
Rád mixuje nové monstrózní treky.
Miluje když jeho hudba ožije a vytáhne všechny monstra na taneční parket.
Jeho mazlíček je chameleon Crossfade.
Úplně ho bere jeho hudba.
Vyjde se všemi monstry kteří mají rádi jeho hudbu.
Jeho oblíbený předmět je Hudební teorie.
Jeho neoblíbený předmět je cokoli bez rytmu.

Hoo Dude

Hoo Dude
Hoo Dude je voodoo panenka, kterou vyrobila Frankie v díle "Jak se vám líbí?", protože si do příštího dne potřebovala opatřit kluka. Dále se taky objevil v díle "Předveď to svý vůdů" a "Ztracená" a na konci dílu "Monstr drbárna".

Když Hoo Dude drží něčí věc, a přihodí se mu nějaké neštěstí, tak to bolí i majitele té věci, což se často nevyplácí, poněvadž Hoo Dude je velký nešika. Sám žádnou bolest necítí, protože nemá opravdové tělo, ale má uměle vyrobené. Hoo Dude je velmi zamilovaný do Frankie.

Howleen Wolf

Howleen WolfHowleen Wolf je poděkud výstřední a divná sestra Clawdeen, od které si často půjčuje věci bez dovolení. Ráda mixuje různé styly oblečení do sebe a vytváří tím úplně nový styl, který podle Clawdeen vypadá jako kdyby se oblékla po tmě. Moc jí štve, že její vlasy si dělají co chtějí a když na ně vezme kartáč(ráda si ho vypůjčí od Clawdeen)akorát ho zničí. Její domácí mazlíček je ježek Cushion, o které tvrdím že je na venek sice pichlavá, ale uvnitř je sladká.

Miluje matematiku, historii, kousologii, fotbal a hotdog(každý den je její oblíbená barva nějaká jiná). Nesnáší, když jí Clawdeen nazývá malou sestřičkou.

Invisi Billy

Invisi Billy
Billy je syn neviditelného muže a je mu 15 let. Měl psa, ale musel ho odevzdat. Jeho oblíbená "barva" je neviditelná. Nesnáší tělocvik, ale zato má rád fyziku. Nejsou známi žádní kamarádi, protože splyne v jakémkoli davu. Nemá rád, když si o něm říkají příšery, že tam není. To mu připadá dost trapné. Zbožňuje vtipy, ale jenom dobré vtipy. Také má rád kanadské žertíky. Nikdo ho nepozná v davu. Oblíbené jídlo je neznámé.

Jackson Jekyll

Jackson JekyllJackson je syn Dr. a Mrs. Jekyll a je 16 let starý. Jeho oblíbená barva je žlutá. Jako jídlo má nejraději makarony a sýr. Rád hraje rakevbal a videohry. Nejoblíbenější předmět je šílená věda a nenáviděný předmět je tělocvik. Nejčastěji nosí svetry a vesty. Nejvíc ho vytočí poslouchání hlasité muziky a bubnování. Nejlepší přátele jsou Frankie Stein a Deuce Gorgon. Jeho domácím mazlíčkem je chameleon Crossfade, který umí splynout v každé situaci.

Lagoona Blue

Lagoona Blue
Lagoona Blue je dcera mořské příšery. Proto nenávidí třídní schůzky, protože trvá roky než její rodiče připlují na Monster High.

V přátelích nedělá rozdíly, kamarádí se se všemi. Miluje Oceánografii a nenávidí zeměpis - sopky, poušť, skály jsou její noční můra. Miluje sushi. Její mazlíček je růžová piraňa Neptuna.

Vytočí ji, když se někdo chová k vodě jako k popelnici. V bázéně školy Monster High se kvůli chlóru mění barva jejích vlasů - z blond na modré!

Manny Taur

Manny TaurManny patří k tyranům na Monster střední. Šikanuje slabší, a to například Jacksona Jekylla. Je to syn MINOTAURA. Nemá rád, když je nazýván "býkem". Má nechuť k zombie. Kvůli jejich pohybu nevěří, jak můžou mít dovoleno hrát rakevbal, když jsou tak pomalí. Má sestru Minnie, které se velmi bojí. Jeho otec je Minotaur a jeho matka člověk. Nosí červené tričko s nákresem labyrintu a normální kalhoty. Tato postava zatím nemá žádné přátelé.

Meowlody

Meowlody
Meowlody je dcerou kočičí ženy a má sestru Purrsephone, se kterou sdílí vlastně všechny záliby, stejně myslí a se vším s ní souhlasí. Také jsou obě něco jako poddanými Torelai a pomáhají jí se všemi jejími zlomyslnými plány.

Meowlody miluje poslední modu a blýskavé doplňky. Její oblíbená barva je výrazně oranžová. Je to také členka nebojácné jednotky roztleskávaček, kterou vede Cleo De Nile, takže je neustále na nohou. Nesnáší pracovní činnosti. Miluje šílenou vědu, gymnastiku, genetiku a zmrzlinu.

Nefera de Nile

Nefera de Nile
Nefera de Nile je starší sestra Cleo de Nile. Nefera nemá svou mladší sestru ráda, protože je kapitánka roztleskávaček a tou chtěla být ona a tak se jí to snaží všemožně pokazit.
Jednou se jí to podařilo s Toralei Stripe a Wercat sisters.

Nefera je modelka a má často módní přehlídky. Má strašně ráda když jí někdo posluhuje.
Má jenom jednu chybičku: Je to namyšlená ghúlka (démon,tak se říká holkám na Monster High).
Její oblíbená barva je Nilově modrá.
Její oblíbené jídlo je almas kaviár a bílé lanýže.
Ráda kritizuje svou sestru.
Její zvířátko je modrý skarab jménem Azura. Má ráda světlo.
Nefera nemá kvůli své namyšlenosti žadné kamarády.
Její oblíbený předmět je Drakologie.
Její neoblíbený předmět je jazyk mrtvých.

Operetta

Operetta
Operetta je dcera fantoma opery a je 16 let stará. Její oblíbená barva je stará sametově červená. Hrozně ráda jí smažené arašídy s máslem a banánové sendviče. Nemá ráda otázky na to co tuší - dělá ji to těžkou hlavu. Ráda zpívá a poslouchá hudbu. Jako předmět miluje historii hudby a nesnáší šílenou vědu. Její nejlepší přátele jsou Deuce Gorgon a Holt Hyde. Domácí mazlíček je pavouk jménem Memphis "Daddy O" Longlegs.

Purrsephone

Purrsephone
Purshepone je jedna z dvojčat nazývané wercat.
Její sestra se jmenuje Melowlody, se kterou sú takměř rovnaké.
Dále se kamarádí s Toralei Stripe.
Jednou roztleskávala v týmu Fear Squad s Toralei a Melowlody. Je jí 15 let.
Její rodiče jsou taky jako ona a její sestra wercats.
Obě mají stejné oblečení, ale jiné barvy. Třeba P.má růžovou sukni a M.má oranžovou sukní.

Jejich oblíbená barva je oranžová a spálená oranžová.
Jejich oblíbené jídlo je zmrzlina.
Jejich oblíbená činost je gymnastika. Kdy si pořádně protáhnou nohy.
Jejich oblíbený předmět je šílená věda. Je u toho zábava.
Jejich neoblíbený předmět je domácí ekonomika.

Měli kanárka. Jenže jedna z nich byla na ptáky alergická takže ho museli dát pryč.
Nejlepší kamarádi: Melowlody, Toralei a Stripe.

Robecca Steam

Robecca SteamRobecce Steam je 116 let. Je dcerou šíleného vědce. Má zajímavý styl oblékání, sama by svůj styl popsala jako staromódní. Jako každé monstrum, i ona má svůj nedostatek. Její vnitřní hodiny jdou totiž pozdě, a tak všude chodí pozdě. Nosí spousty alarmů, ale nic nepomáhá. Má ale dobrou věc, mají mechaniku, a ta jí u ředitelky vždy omluví. Její oblíbenou barvou je měděná a oblíbené jídlo nemá, ale miluje zázvorový čaj. Nejvíce ji vytočí déšť. Její oblíbená činnost je, že používá své raketové boty k létání, aby se ostatní monstra dívala jen a jen na ni. Také má svého domácího mazlíčka. Jmenuje se Captain Penny. Je to mechanický tučňák a křídla jsou mu prý k ničemu, když je vybaven raketou. Její nejlepší přítelkyně jsou Rochelle Goyle a Frankie Stein. Má ale i svůj oblíbený předmět a to zpracování kovu. A její nenáviděný předmět jsou pracovní činnosti.

Spectra Vondergeist

Spectra Vondergeist
Spectře je věkově 16 let. Je to dcera duchů. Její oblíbené jídlo je lehký a slaďounký piškotový koláč. Z předmětů má nejraději žurnalistiku a naopak nesnáší matematiku.
Ze všeho nejradši poskytuje jisté informace, které nejsou snadno k dispozoci široké studentské veřejnosti Monster High.
Má ráda hedvábí, potom taky hedvábí a ještě více hedvábí a nejvíc ji vytočí, když některá monstra pochybují o informacích, která má o tom, co se skutečně děje na Monster High.
Její oblíbená barva je fialová a její mazlíček je duch fretky jménem Rhen.

Toralei Stripe

Toralei StripeToralei je dcera Werecats a je stará 15 let. Její oblíbená barva je oranžová. Nejraději jí ančovičky a pije koktejly. Nesnáší otírání proti srsti. Předmět který nesnáší je matematika, protože má na to nepříjemné vzpomínky. Dokáže mluvit jiným hlasem, proto její oblíbený předmět je divadlo. Někdy kvůli svým drápům dokáže si zničit oblečení. Nejlepší přátele jsou Meowlody a Purrsephone ale někdy neví která je která, protože jsou to dvojčata.Domácí mazlíček je mládě šavlozubého tygříka jménem Sweet Fang.

Rochelle Goyle

Rochelle Goyle
Rochelle Goyle je dcera Chrliče. Má 415 let. Pochází z Paříže. Ráda jí rockové sladkosti. Miluje šedou barvu. Předmět, který nesnáší je plavání, protože se utopí jako kámen, za to má ráda architekturu. Její kámošky je Ghoulia Yelps a Robecca Steam. Zbožňuje sochářství. Má mazlíčka jménem Roux. Roux je chrlič-griffin. Nejvíc ji vytočí holubi. Ochraňuje kamarádky tak, že se jím někdy staví i do cesty, když nechtějí její ochranu.

Venus McFlytrap

Venus McFlytrapVenus je dcera masožravých kytek a je 15 let stará. Miluje zelenou barvu. Ráda kempuje. Její kamarádka je Lagoona Blue a kamarád je Gil Webber. Oblíbená hodina je kousobiologie. Nemá v oblibě předmět zpracování dřeva. Jako jídlo, zbožňuje sluneční světlo a čerstvou vodu. Nesnáší, když příšery ničí přírodu. Má masožravou kytku, která se jmenuje Chewlian. Je zblázněna do ochrany světa, což je její styl.
TO JE VŠE

Monster high

2. května 2013 v 19:52 | nika
Obrázky monster high: